O nas

razem

ProSSto powstało z pasji i miłości do zdrowia, ruchu, natury i prostych rzeczy. Bo właśnie najprostsze rzeczy są sprawdzonymi, najlepszymi rozwiązaniami, te bliskie naturze, ziemi i ciału.  

ProSSto to połączenie PIĘKNA & ZDROWIA dla CIAŁA & UMYSŁU

ProSSto PILATES to terapia ruchem – w zdrowy i mądry sposób budujemy świadomość ciała opartą przede wszystkim na zdrowym kręgosłupie, ruchomych stawach, mocnych mięśniach i prawidłowym oddechu. W efekcie, pilates pozwala budować prawidłową postawę i dobre nawyki poruszania się na co dzień a równowaga mięśniowa pomiędzy siłą a elastycznością przynosi smukłą i pełną lekości sylwetkę.  Pilates to praca nad koncentracją, równowagą, siłą mięśni głębokich, elastycznością ale również praca z energią, która nas wypełnia, pozwala się wyciszyć i rozluźnić napięcie.    

Monika

ProSSto ZDROWIE to dietoterapia – udujemy siłę od wewnątrz gdyż to zdrowy żołądek i równowaga wewnętrzna odpowiada za nasze samopoczucie, nasz wygląd i naszą odporność.  

Agata

ProSSto w swej filozofii BODY&MIND opiera się na holistycznym podejściu jednoczesnego treningu ciała i umysłu, bo tylko takie połączenie ruchu buduje zdrowe ciało, spokój umysłu, równowagę wewnętrzną i piękno, które widać na zewnątrz. Naturalny ruch, który wzmacnia i uelastycznia mięśnie, mobilizuje kręgosłup, otwiera i poluzowuje stawy, uwalnia napięcia z ciała i wycisza te z głowy, pozwala  lepiej wyglądać i zdrowiej czuć się na co dzień.  

Będąc blisko PROSTOTY i wszystkiego co NATURALNE, największych wartości dzisiejszego świata, budujemy siłę organizmu i spokój umysłu. 

ProSSto jest pełne prostych rozwiązań, dopracowane w najmniejszych szczegółach na bazie indywidualnych doświadczeń, aby robić co się kocha, w co się wierzy, aby dzielić się tym co proste, prawdziwe, sprawdzone.

  

Misją ProSSto jest szerzenie prozdrowotnego nurtu i inspirowanie tym innych opierając się na wartościach i filozofii  słuchania i rozumienia siebie. Misją ProSSto jest edukacja społeczeństwa oraz budowanie świadomości potrzeby ruchu, takiego który pomaga a nie szkodzi, który kształtuje piękną, silną postawę, który buduje zdrowe nawyki, który pozwala na samoregenerację i samoleczenie. Aby po prostu dobrze czuć się ze sobą i swoim ciałem! Aby być szczęśliwym!

Zapraszamy, Zespół ProSSto!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: